Májový pohár 2022 – Děčín

Bára a Annie se zúčastnily 29.5.2022 Májového poháru v Děčíně

S Bárou a Annie jsme vyrazili poprvé na Májový pohár do našeho oblíbeného Děčína. V Děčíně se bojuje pravidelně o krásné a bohaté ceny a proto bývá i slušná konkurence závodních týmů ( 23 týmů v kategorii MA2+MA3). Annie běhala opravdu krásně a bylo vidět že je to zase trochu lepší, ve všech bězích měla všechny zóny. Bára podala standardně vyrovnané výkony, bohužel to bylo jen o trochu pomalejší. Nicméně v součtech běhů si obě vybojovaly umístění na stupních vítězů, kdy Annie Vyhrála Májový pohár 2022 v kategorii MA2 a Bára se umístila na krásném druhém místě v kategorii MA3.

Agility Open MA1+MA2+MA3

• 29.5.022 Děčín
  • Rozhodčí: Alice Boháčová

Bára zaběhla Jumping I čistě s postupovou rychlostí 5.19 m/s a obsadila tak krásné 7. místo, Annie udělala 1 chybu na Slalomu, kterou jsme ihned opravili a doběhla s postupovkou 4.90 m/s na krásném 16. místě z celkového počtu 51 psů v kategorii Medium. Po slalomu Annie běžela již celkem plynule a pomalu začíná ukazovat co v ní je, a že když se odprostí od okolí tak dokáže běžet i celkem rychle.

Annie – Agility Open

Zkouška MA2

• 29.5.2022 Děčín
  • Rozhodčí: Boháčová Alice

Hezký běh, bohužel Annie začala uprostřed slalomu opět něco řešit a tak zpomalila a méně se soustředila – což následkem byla jedna shozená laťka a běh s chybou s postupovou rychlostí 4.53 m/s

Annie – Zkouška MA2

Zkouška MA3

Bára zaběhla zkoušku velmi pěkně čistě s postupovou rychlostí 4.74 m/s, bohužel to stačilo tentokráte pouze na 2.místo a splnila si tak další zkoušku v kat. MA3

Bára- Zkouška MA3

Jumping Open MA2+MA3

Holky doběhly Jumping Open obě čistě ale trochu pomaleji a tak z toho bylo 6. a 7. místo